PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32488}

Ciemność

Darkness
6,2 12 845
ocen
6,2 10 1 12845
5,7 3
oceny krytyków
Ciemność
powrót do forum filmu Ciemność

Poleciłbym go jedynie koneserom dobrego kina, a nie osobą lubiącymi horrory. Nie
przepadam za horrorami ponieważ od kilku lat wszystkie kręcone są na jedno obrzydliwie
krwawe kopyto. Jest to nie tylko świetnie nakręcony 'film strachu', ale również dobre kino z
ciekawą fabułą.

ocenił(a) film na 4
jaca777_2

IMO to doskonały przykład filmu stworzonego z wielu standardowych schematów. Dziecięce rysunku, "straszne dzieci", osoba z chorobą zaburzającą życie rodziny, przemiły dziadek od pierwszych sekund był głównym podejrzanym... niestety nuda.

Cosimo_Villa_Nova

Pozwoliłem sobie przeglądnąć Twój profil i nie trudno zauważyć że lubisz horrory. Ja nie przepadam za nimi, a oglądając 'Ciemność' nie wiedziałem jakiego to rodzaju film, dlatego też moja ocena nie opiera się na szerokiej znajomości 'technik straszenia'. Oceniłem go jako film: Ma ciekawą fabułę, jest dobrze sklejony, klimatyczne efekty dźwiękowe... Jednak wiem co masz na myśli pisząc że ten film korzysta z wcześniejszych osiągnięć gatunku.. Zapewne dla Ciebie ten film jest tego samego pokroju co dla mnie np 'Salt' (wśród kina akcji) lub 'Mr Nobody' (wśród filmów 'uduchowionych').

ocenił(a) film na 4
jaca777_2

sam lepiej bym tego nie ujął :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones