PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32488}

Ciemność

Darkness
6,2 12 846
ocen
6,2 10 1 12846
5,7 3
oceny krytyków
Ciemność
powrót do forum filmu Ciemność

DNO!

ocenił(a) film na 1

Dawno takiego szajsu nie widzialem!
Jestem mocno wkur#iony ze cos takiego produkuja!


....::::::NIE POLECAM::::::::......

ocenił(a) film na 8
Mars_5

Nie znasz sie. Film mial dobry scenariusz i gre aktorska. Moze dlugo sie rozkrecal, ale to wlasnie byl jego 'urok'.

a dno to 'Gulczas a jak myszlisz'.

ocenił(a) film na 3
Suzi9mm

Mnie ten film tez sie nie spodobal. Nie moglem sie doczekac, kiedy sie skonczy. Mowisz ze scenariusz jest dobry? Mnie on w ogole nie zaciekawil. Dla mnie byl troche naciagany. Filmow o podobym scenariuszu jest bardzo wiele, zmieniaja sie tylko pewne elementy, podstawa pozostaje ta sama. Rodzinka wprowadza sie do nowego domku, tatus(lub ktos inny) sie dziwnie zachowuje, jest jedna osoba, ktora przeczuwa zagrozenie i szuka odpowiedzi na zagadke co sie stalo z mila, kochajaca rodzinka po przeprowadzce do nowego domu, itd. Nuda

jurron

masz racje...podobny motyw wystepuje chociazby w lśnieniu, sile strachu lub amityville, z tym ze te filmy są duzo lepsze...

palluthus

No zwlaszcza "Amityville" jest rewelacyjny :/ No chyba, ze mowisz o starej wersji, bo nowa to jeden z najbadziewniejszych horrorow jakie widzialem.

ocenił(a) film na 4
Mars_5

"Ciemność"... Powiedzcie mi proszę co jest w tym filmie takiego strasznego, że nazywają go "horrorem"?

ocenił(a) film na 8
Chidder

Chidder moze to dziwnie zabrzmi, ale nie kazdy horror musi byc straszny. wystarczy, ze w filmie pojawi sie jakis nadprzyrodzony motyw, w tym przypadku duchy dzieci... i juz mamy horror.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones