PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95743}

Resident Evil 2: Apokalipsa

Resident Evil: Apocalypse
6,7 83 093
oceny
6,7 10 1 83093
4,5 10
ocen krytyków
Resident Evil 2: Apokalipsa
powrót do forum filmu Resident Evil 2: Apokalipsa

Pytanie

użytkownik usunięty

Mam takie pytanko czy ktoś by mógłby mi wytłumaczyć kim czy czym jest Alice. Ona jest człowiekiem czy klonem? Na końcu filmu jest taka scena gdy Carlos Jill i Angie zabierają ją ze sobą. A ten Doktor Issac mówi żeby uruchomić program Alice. I tutaj mam kolejne pytanie przecież helikopter w którym lecieli spadł i tylko Alice przeżyła. Więc czemu na końcu cała trójka się pojawia?

ocenił(a) film na 7

Więc na końcu filmu pojawia się klon Alice stworzony z DNA trupa znalezionego w miejscu katastrofy helikoptera! LJ, Angie, Valentine i Carlos przeżyli katastrofę helikoptera i póżniej postanowili zabrać Alice z bazy Umbreli. jednak jak się okazuje jest ona pod kontrolą korporacji! !A klon to nie człowiek:D! xD

ocenił(a) film na 7
boyve5013

Uciekli z miejsca wypadku żeby nie wpaść w ręce doktorków Parasola gdyż mogli by zostać zabici ponieważ mieli kontakt z wirusem "T" i pochodzili z zarażonej strefy

użytkownik usunięty
boyve5013

dzięki za odpowiedź to wszystko wyjaśnia.

użytkownik usunięty

A teraz nasuwa mi się kolejne pytanie czy ona jest tego świadoma, że jest klonem?

ocenił(a) film na 7

To niestety trudno stwierdzić gdyż dla niej to wszystko jest ciągłe i nie ma jakichś szczególnych oznak zwłaszcza że wszystko sobie przypomina.
to takie moje przemyślenia:D. Pozdro!

ocenił(a) film na 8
boyve5013

hmm jakos mi nie pasuje ze jest klonem?!
(chocby dlatego ze w 3 czesci pokazuje co innegoo) a pozatym moze ja jakos zregenerowali!!

ocenił(a) film na 7
sm_198

Na pewno mieli nad nią kontrole więc może pewne dane jej "wgrali":D,
a jedynym "racjonalnym" wyjaśnieniem tego że żyje jest to że ją sklonowali.

Jednak nie bardzo wiem do czego nawiązujesz z tej 3 części:/!

ocenił(a) film na 7
boyve5013

Od wczoraj zacząłem odświeżać sobie serię RE, aby w piątek wybrać się na premierę 6-tej części. Dziś obejrzałem dwójkę. Czy mógłbyś mi wyjaśnić dwie kwestie?

Skąd pod koniec filmu, bohaterowie wiedzieli, gdzie znajduje się Alice? Powiedział im jeden z ex-żołnierzy Umbrelli (Carlos)? Jeśli tak, to jak oni się tam dostali, skoro on był poszukiwany przez Umbrellę? Czyżby sfałszował / ukradł dokumenty innych żołnierzy (np. tych, których zabili w finałowej walce)? No i skąd wogóle wiedział, że naukowcy będą robić coś z jej ciałem, skoro rzekomo zginęła?

I druga kwestia - skoro zbombardowano całe Raccoon City, a przeżyła tylko Alice, Angie, Jill oraz Carlos (czyli same zdrowe osoby), jak wirus rozprzestrzenił się na cały Świat?

Z góry dziękuję za pomoc :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones